ABH Liquid Lipstick – Catnip

15,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Anastasia Catnip Liquid Lipstick është një formulë e lëngshme e pigmenteve të plota që shëndrrohet në një shtresë të lehtë matte me qëndrueshmëri të gjatë.Formula e rehatshme siguron dhe jep pamjen e buzëve të plota dhe zgjatë gjithë ditën.

Brand

Anastasia B.H

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "ABH Liquid Lipstick – Catnip"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *