Expert Face Brush

15,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Expert Face Brush është brushë me të cilin mund të aplikoni grimin në një mënyrë të lehtë dhe shumë të përshtatshme.

Brand

Real Techniques

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Expert Face Brush"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *