Fenty Beauty PRO FILT’R Foundation

42,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

SKU: N/A Category:

Përshkrimi

Sherku Fenty i jep lekurës një ndjësi të butë, pa shkelqim që ndërtohet në mbulim të mesëm te plote. Sherku që është bërë me teknologji adaptive të klimës që është rezistent ndaj djersës dhe lagështis, që nuk bllokon poret tuaja, ku lekura juaj merr frymë lehtë.
Para përdorimit: Gjithmonë shkundeni sherkun Fenty Beauty.

Informacione shtesë

Nuanca

200, 210, 220, 230, 240

Brand

Fenty

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Fenty Beauty PRO FILT’R Foundation"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *