Huda Beauty Foundation

52,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

SKU: N/A Category: Tag:

Përshkrimi

Huda Foundation – Sherku është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, është i pasuruar me vajin Argan dhe Centella Asiatica që njihen si vajra që e përmirësojnë dhe hidratojnë strukturen e lëkurës.
Për mbulim të plotë së pari duhet të aplikohet baza për grimin (primer), pastaj hedhni sherkun në sasi të vogël dhe e shpërndani me anë të brushës apo sungjerit duke përdorë lëvizje rrethore.

Informacione shtesë

Nuanca

Chai 210B, Macaroon 230N

Brand

Huda

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Huda Beauty Foundation"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *