Huda Nude Eyeshadow Palette

85,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Paleta Nude nga Huda Beauty përbëhet nga 18 hije me pigmente të larta duke filluar nga tonet më të lehta e deri tek nuancat më të ndritura që ju ofrojnë inkurajim të eksperimentoni, fuqizoni dhe të shprehni veten tuaj. Paleta Nude ështe e përshatshme për qdo ton të lëkurës.

Brand

Huda

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Huda Nude Eyeshadow Palette"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *