You’re the Balm Tinted Lip Butter Set

10,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Mbajë buzët e hidratuara dhe të ushqyera me vitaminat e duhura derisa i hijëzoni ato me ngjyra të ndezura.

Brand

Beauty Concepts

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "You’re the Balm Tinted Lip Butter Set"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.