Huda Beauty Liquid Matte

38,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

SKU: N/A Category:

Përshkrimi

Huda Liquid Matte Lipstick vetëm me një shtresë siguron që ngjyra juaj të qëndrojë gjatë, falë pigmenteve që ofron produkti. Ky lipstick ka formulë hidratuese të mbushur me antioksidante për të ndihmuar në mbajten e hidratimit të buzëve. Ushqen buzët duke i dhënë një ndjenjë të lehtë dhe të butë.

Brand

Huda

Informacione shtesë

Nuanaca

Sugarmama, Venus

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Huda Beauty Liquid Matte"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.