MAC Classic Cutie Eyeshadow Palette

30,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Zbuloni kombinime të reja me paletën Classic Cutie nga MAC. Zgjedhni nga 8 ngjyra dhe 1 highlight në nuancat e ngjyrës lila.

Brand

Mac

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "MAC Classic Cutie Eyeshadow Palette"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.