Nicole Miller Metallic Lip Kits

10,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Seti i 𝐍𝐢𝐜𝐨𝐥𝐞 𝐌𝐢𝐥𝐥𝐞𝐫 𝐌𝐞𝐭𝐚𝐥𝐥𝐢𝐜 𝐋𝐢𝐩 𝐊𝐢𝐭𝐬 përmban 4 liquid lipstick dhe 4 lapsa të buzëve kombinim.

Brand

Nicole Miller

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Nicole Miller Metallic Lip Kits"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *