NARS Dusty Rose

15,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

NARS Lip Pencil jep efekt të mënjehershëm të një lipsticku matte me butësinë e lapsit. Formula zgjatë shumë dhe nuk thahet pasi që është e pasuruar me Vitaminen E për t’i dhënë një cilësi të lëngshme.

Brand

Nars

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "NARS Dusty Rose"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *