All Good Lips – Organic Coconut

10,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Buzët e copëtuara nuk janë një pamje e mirë. Të bëra nga përbërës organikë dhe jo-toksikë, balsami është hidratues, jo shumë i shkëlqyeshëm dhe rregullon çdo çarje,prerje dhe djegie.

Brand

All Good Products

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "All Good Lips – Organic Coconut"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *