Pixi Dulce Candy Multi Palette

15,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Ky asortiment i përzgjedhur nga e famshmja Dulce (nga YouTube) dhe prodhuar nga Pixi aplikohet lehtë në buzë dhe faqe. Formula përmbanë antioksidant dhe minerale që të mbajnë lëkurën e butë dhe të hidratuar.

Brand

Pixi

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Pixi Dulce Candy Multi Palette"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.