Fully Charged Mascara Powered by Magnetic Technology

10,00 

✔ Qëndrueshmëri të lartë
✔ 100% origjinal

Category:

Përshkrimi

Mascara Fully Charged bënë qerpikë të gjatë, të butë pa njollojse dhe pa grumbullim të qërpikëve. Ndihmon për të kushtëzuar qerpikët, duke u dhënë atyre më shumë fleksibilitet për të ndihmuar në ruajtjen e qerpikëve me pamje më të gjatë.

Brand

Pur Minerals

Komente

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari të lësh një vlerësim për "Fully Charged Mascara Powered by Magnetic Technology"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *